Kariéra

Senior konzultant / vývojář EIM – OpenText

Náplň práce:

  • poskytování odborné podpory v prostředí produktů EIM OpenText.
  • sběr požadavků klientů, spolupráce na návrhu řešení, jeho implementace a případně podpora provozu
  • příprava/tvorba technické dokumentace
  • účast nebo vedení projektů OpenText v roli vývojáře/konzultanta a spolupráce s konzultačním/obchodním týmem případně s týmy dalších aplikací nebo platforem (SAP, ECM produkty apod.)
  • analýza zákaznických požadavků, procesní analýzy, návrh a specifikace budoucího řešení, tvorba funkční specifikace a jejich implementace
  • nastavování a customizace prostředí OpenText
  • komunikace s týmy klientů, partnerů a subdodavatelů obecně a v jednotlivých projektech
  • odpovědnost za proces implementace (od analýzy, po testování a support)
  • tvorba technické dokumentace a manuálů, komunikace s klíčovými uživateli

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání/aktivní VŠ studium/ukončené SŠ a odpovídající praxe s produkty OpenText
  • znalost programového prostředí OpenText, JAVA
  • znalost práce se serverovými operačními systémy Windows a Linux
  • ochotu a schopnost učit se novým věcem, rozvíjet se a posouvat své znalosti a dovednosti
  • zkušenosti z implementačních projektů
  • dobré komunikační schopnosti, týmová spolupráce
  • aktivní pozitivní přístup
  • profesionální jednání a vystupování, zodpovědnost a orientace na zákazníka a jeho potřeby
  • časovou flexibilitu

Vítáme:

  • zkušenosti s implementacemi EIM řešení především pak na bázi produktů opentext
  • certifikace OpenText produktů (SAP ECM, Streamserve, VIM, případně další)
  • základní znalosti SAP
  • znalost programování a zkušenosti s databázovými technologiemi ze školních projektů
  • znalost jakéhokoliv programovacího jazyka
  • zkušenosti s tvorbou technické dokumentace
  • aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • perspektivní uplatnění na projektech v kvalitním týmu
  • uplatnění v ČR i zahraničí
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • vzdělávání a školení
  • 5 týdnů dovolené
  • další firemní benefity

Místo:

  • Brno / Praha
  • Možnost home office

Kontakt:

web: www.rexonix.solutions

Rexonix solutions a.s.

Pod višňovkou 1661/35,
Krč, 140 00 Praha 4
IČ: 28229681  DIČ: CZ28229681

Rychlý kontakt

Office

Edisonova 3023/5
612 00 Brno - Královo Pole

Potřebujete se na něco zeptat?

Zadejte prosím jméno
Nechte nám na Vás kontakt
Zadejte prosím zprávu