Kariéra

Senior/junior SAP poradce pro moduly SAP MM/SD/PM/PP/QM/FI/CO/REM/PI/SAP base

Náplň práce:

  • poskytování odborné podpory pro modul SAP, sběr požadavků a spolupráce na návrhu řešení
  • účast na interních SAP projektech v roli konzultanta
  • vypracování procesní analýzy, tvorba funkční specifikac
  • nastavování a customizace modulu SAP
  • komunikace s týmem ABAP programátorů
  • odpovědnost za proces implementace (od analýzy, po testování a support)
  • příprava technické dokumentace a manuálů, komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání/ případně aktivní VŠ studium
  • zkušenosti s požadovaným modulem SAP, v juniorní pozici ochotu sebevzdělání pro danou oblast
  • schopnost učit se novým věcem v SAP
  • zkušenosti a reference z implementačních projektů (lze i z pozice klíčový uživatel)
  • dobré komunikační schopnosti
  • profesionální jednání a vystupování, zodpovědnost
  • alespoň pasivní znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme:

  • perspektivní uplatnění na projektech v kvalitním týmu
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • firemní notebook, mobil, automobil
  • vzdělávání a školení
  • 5 týdnů dovolené
  • další firemní benefity

Místo:

  • Brno / Praha
  • Možnost home office

Kontakt:

web: www.rexonix.solutions

Rexonix solutions a.s.

Pod višňovkou 1661/35,
Krč, 140 00 Praha 4
IČ: 28229681  DIČ: CZ28229681

Rychlý kontakt

Office

Edisonova 3023/5
612 00 Brno - Královo Pole

Potřebujete se na něco zeptat?

Zadejte prosím jméno
Nechte nám na Vás kontakt
Zadejte prosím zprávu